Bravo pokvaril praznovanje na Fazaneriji; Koper v drugem polčasu napolnil mrežo Nafte

RTV Slovenija pred 30 dnevi  |  S. J., D. S. M.

Mura je na prekmurski praznik povedla pred domačimi navijači, a je morala priznati premoč Bravu, ki je slavil s 3:2. Koper je v drugem polčasu strl odpor Nafte 1903, zmagal je s 3:0.

Mura je do tega kroga imela tri zmage in poraz ter si je v boju z Bravom obetala, da bo proti njemu vpisala prvo zmago po novembru 2022. Toda Šiškarji so se na tekmi s skupno 31 streli znova pokazali za malce pretrd oreh in so vsaj do nedelje prevzeli vodstvo na lestvici, na kateri imajo točko več od Mure in so izenačeni z Olimpijo, ki bo jutri igrala s Celjem. Ekipi sta napadalno začeli tekmo, po desetih minutah pa je vratar gostov Matija Orbanić izpustil žogo iz