Messias v 96. minuti zagotovil Genoi nepričakovano točko proti Interju

RTV Slovenija pred 29 dnevi  |  A. G.

Na uvodni tekmi nove sezone italijanskega prvenstva je branilec naslova Inter le remiziral. Genoa je v 96. minuti osvojila veliko ročko proti prvakom (1:1).

Gostitelji so na stadionu Luigi Ferraris povedli v 20. minuti. Po predložku s prostega strela je branilec Mattia Bani z glavo stresel prečko, odbito žogo pa je Alessandro Vogliacco pospravil v mrežo. Inter je izenačil deset minut zatem. Nicolo Barella je z desne strani podal pred vrata, Marcus Thuram pa je bil natančen z glavo. Ogromno dela za videosodnika V 36. minuti je sodnik Ermanno Feliciani zelo hitro pokazal na belo točko. Milan Badelj je posredoval pred