Domžalčanka Pia Krizmanić in Homčan Mark Pogačar osvojila naslove državnih prvakov v badmintonu

Domžalec pred 26 dnevi  |  Ines Pušnik

Badminton klub Mengeš je na državnih prvenstvih do 13 in 17 let ter do 11 in 15 let dosegel izjemne rezultate, saj so naši mlajši tekmovalci osvojili kar deset naslovov državnih prvakov ter številne druge medalje.

Klub se je s tem znova izkazal kot eden najuspešnejših badminton klubov v Sloveniji. Državno prvenstvo do 13 in 17 let – 3 novi naslovi državnih prvakov Na državnem prvenstvu, ki je potekalo 15. junija v Lendavi, se je pomerilo 108 tekmovalcev in tekmovalk iz cele Slovenije. Med njimi je bilo tudi 14 članov Badminton kluba Mengeš, ki so se izkazali z odličnimi igrami. Tim Bregar je potrdil svojo izjemno formo, saj je poleg treh naslovov državnega prvaka v