Zdesetkani Celjani iz Armenije z golom zaostanka

RTV Slovenija pred 20 dnevi  |  D. S. M.

Nogometaši Celja so izgubili prvo tekmo zadnjega kvalifikacijskega kroga za nastop v skupinskem delu Konferenčne lige proti armenskemu Pjuniku z 1:0. Povratna tekma bo prihodnji četrtek ob 20.15.

Trener Celja Albert Riera je imel v Erevanu zaradi "kadrovske čistke" in velikih težav s poškodbami, saj so manjkali številni člani udarne enajsterice, na voljo vsega skupaj 16 nogometašev. To se je poznalo tudi v boju z mednarodno pisano zasedbo Pjunika, ki je v drugem polčasu unovčila obdobje boljše igre in napake tekmecev, tako da bo imela v Celju zadetek prednosti. Prvi polčas brez pravih priložnosti Edmilson je že v peti minuti poskusil s strelom od blizu,