Real našel pot do zmage, Endrick spisal zgodovino

RTV Slovenija pred 18 dnevi  |  M. L.

Nogometaši Real Madrida so po spodrsljaju v uvodnem krogu nove sezone španske La lige našli pot do zmage. V 2. krogu so s 3:0 premagali Real Valladolid.

Gostitelje je v vodstvo v 50. minuti popeljal Federico Valverde, ki je z razdalje poskusil z diagonalnim strelom, žoga se je rahlo odbila, a ravno dovolj, da je zletela mimo vratarja Karla Heina. Gostje so ves čas iskali izenačujoči zadetek, Real pa je prežal na hitre protinapade. V 88. minuti je kraljevemu klubu uspelo, z levico je po globinski podaji Ederja Militaa na 2:0 povišal Brahim Diaz. Zgodovino je nato globoko v sodnikovem dodatku spisal mladenič Endrick.