Bravo s tretjo zaporedno zmago na vrh lestvice

RTV Slovenija pred 23 dnevi  |  T. O.

Bravo je na zadnji tekmi 6. kroga Prve lige v Stožicah z 2:0 premagal Nafto 1903 in prevzel vodstvo na lestvici. Milan Tučić je zadel v prvem polčasu, najstnik Lan Hribar v drugem. Tekmeci so vmes stresli okvir vrat.

Bravo je takoj pritisnil in bil nagrajen v šesti minuti. Po napaki Naftine obrambe je Milan Tučić, ki je tako kot Jakoslav Stanković odigral stoto tekmo v Prvi ligi, najprej nastreljal vratarja Zsomborja Senka, v drugem poskusu pa s petih metrov stresel mrežo. Nafta je hitro nakazala, da želi izenačiti, toda do polčasa ji to ni uspelo, zadela je le okvir vrat. Strel Milana Klausza z glavo je namreč (po podaji s kota) oplazil prečko. V drugem polčasu je ritem padel,