Juventus na krilih Vlahovića udarno začel sezono

RTV Slovenija pred 18 dnevi  |  A. G.

Nogometaši Juventusa so novo sezono Serie A začeli z dvema gladkima zmagama, zadetka pa še niso prejeli. Verona ni imela možnosti proti razigrani stari dami (0:3).

Torinčani so sami na vrhu kot še edina ekipa s stoodstotnim izkupičkom šestih točk. V prvem polčasu so si gostje že priigrali odločilno prednost. Kenan Yildiz je v 28. minuti zaposlil Dušana Vlahovića, ki je sprejel žogo z desnico, nato pa jo z levo nogo poslal v mrežo. Šest minut pred odmorom je 20-letni Samuel Mbangula poslal predložek v kazenski prostor, 21-letni Nicolo Savona pa je z glavo poslal žogo v loku v mrežo. Vlahović je visoko skočil, a ga je žoga