Težkoatletski klub Domžale osvojil drugo mesto v Subotici! Peter Dobnik z bronasto medaljo!

Domžalec pred 31 dnevi  |  Ines Pušnik

Težkoatletski klub Domžale je uspešno nastopil na mednarodnem turnirju v olimpijskem dviganju uteži, ki je potekalo v Subotici.

Tokratno tekmovanje, ki ga tradicionalno že od leta 1975 prireja Spartak iz Subotice je potekalo v pod okriljem mesta, ki je letos evropska prestolnica športa. Tako ni presenetljivo, da se je organizator letos posebej izkazal in povabil številne močne ekipe iz Srbije, Slovenije, Madžarske, Hrvaške, Romunije in Litve. Zmagala je domača ekipa, drugo mesto pa so zasedli fantje iz TAK Domžale. Prvo mesto med posamezniki je zasedel Stonkus Karolis iz Litve. Za TAK