Sanjski debi Danija Olma v Madridu

RTV Slovenija pred 17 dnevi  |  D. S. M.

Dani Olmo je lahko končno zaigral za Barcelono, potem ko ga je španski nogometni velikan uspešno registriral, in sanjsko debitiral. V 3. krogu La lige je odločil zmagovalca na tekmi proti Rayu Vallecanu v Madridu, kjer so Katalonci zmagali z 1:2.

Olmo je zmagoviti gol v madridski soseski Vallecas dosegel v 82. minuti z natančnim zavitim strelom s približno desetih metrov v daljši kot po lepi kombinaciji z Laminom Yamalom. Na zelenico je prišel na začetku drugega polčasa namesto Ferrana Torresa in v 57. minuti s silovitim strelom od daleč stresel tudi prečko. Rayo Vallecano je na dvoboju s favoriziranimi gosti povedel v 9. minuti, ko je po hitrem protinapadu zadel Unai Lopez. Pozneje so imeli domači še dve