Nafta se je po štirih ničlah znesla nad zadnjimi Domžalami

RTV Slovenija pred 20 dnevi  |  T. O.

7. krog Prve lige se je začel v Lendavi, kjer nogometašev Nafte hiter zaostanek z 0:2 ni zmedel. Še do polčasa so ujeli priključek in na koncu Domžale za drugo zmago sezone premagale s 5:2. Hristijan Georgievski je za 3:2 zadel skoraj s sredine igrišča!

Nafta je šla v tekmo s slabo popotnico štirih zaporednih prvenstvenih porazov in s slabo napadalno učinkovitostjo (le dva gola v šestih krogih). Tokrat je predvsem zaradi privlačnih zadetkov pustila dober vtis in močno popravila gol razliko. Po reprezentančnem premoru jo čaka gostovanje pri prvakih Celjanih, nato pa domač obračun z Mariborom. Domžale do zadetkov po dveh kotih Prva polovica prvega polčasa ni dajala vtisa, da bi se lahko razpletlo s tremi domačimi