Leipzig z zadetkom Kampla in podajo Šeška končal izjemni niz Leverkusna

RTV Slovenija pred 15 dnevi  |  A. G.

Bayer iz Leverkusna je doživel prvi poraz v Bundesligi po 27. maju 2023. Farmacevti, ki so celotno lansko sezono ostali brez poraza v nemškem prvenstvu, so v 2. krogu izgubili proti Leipzigu z 2:3, potem ko so že vodili z 2:0.

Nemški prvaki so doživeli prvi poraz po 35 ligaških tekmah, potem ko so preteklo sezono končali brez poraza in letošnjo sezono začeli z zmago v Mönchengladbachu prejšnji petek. Zadnjič so izgubili v zadnjem krogu sezone 2022/23, ko jih je Bochum ugnal s 3:0 in si zagotovil obstanek med elito. Hincapie v prečko, tudi Šeško nenatančen z glavo Gostitelji so imeli pred 30.000 gledalci na BayAreni veliko premoč v prvem polčasu. V 10. minuti je branilec Piero Hincapie v