Radomlje v končnici preprečile novo zmago Brava

RTV Slovenija pred 15 dnevi  |  M. R.

Na drugi tekmi 7. kroga Prve lige Telemach so se v Domžalah nogometaši Kalcerja Radomelj in vodilnega Brava razšli z 1:1. Maribor bo v nedeljo gostil Primorje, Koper Celje, Olimpija pa Muro.

Bravo je v 15. minuti povedel z avtogolom Nina Vukasovića, gostitelji pa so izenačili v 77. minuti z lepim strelom Nina Kukovca. Prvi zadetek na tekmi je padel, ko je Matic Ivanšek prodrl po levi strani in podal pred vrata, tam pa je Vukasović žogo pred Milanom Tučićem pospravil v lastno mrežo. V 21. minuti so gostje znova zadeli, a je bil predtem Victor Gidado v prepovedanem položaju. Tučić je v 42. minuti stresel vratnico. V drugem polčasu so bili odločnejši