Trimo odprl novo sezono z zmago v Ivančni Gorici

RTV Slovenija pred 11 dnevi  |  A. G.

Rokometaši Trima so novo sezono v državnem prvenstvu začeli z zmago. V 1. krogu Lige NLB je ekipa Sviš Cugelj okna Ivančna Gorica izgubila proti Trebanjcem s 27:30.

Elitno domače ligaško tekmovanje ima v primerjavi s preteklo sezono 12 klubov, tudi tekmovalni sistem je spremenjen, saj bo po končanem dvokrožnem ligaškem sistemu na sporedu končnica. Trebanjci, pokalni prvaki, ki so v lanski sezoni v državnem prvenstvu končali na drugem mestu za velenjskim Gorenjem, so v soboto v kvalifikacijah za nastop v skupinskem delu Evropske lige na prvi tekmi doma premagali Limoges z 32:28. Tudi novo domačo sezono so Trebanjci začeli z