Šeško zadel iz enajstmetrovke, Laimer izenačil

Necenzurirano pred 9 dnevi

Prva tekma v ligi narodov 2024/25 je končana. Slovenija je v rangu B v skupini C igrala proti Avstriji. Polčas se je v Stožicah zaključil z izidom 1:1. V drugem polčasu se rezultat ni spremenil.

V prvih desetih minutah so imeli več žoge v nogah Avstrijci, ki so poskušali predvsem po krilih, s predložki, a slovenska obramba je bila na mestu. V 13. minuti je Benjamin Šeško sprejel žogo v kazenskem prostoru gostov, vrnil do Petra Stojanovića, ta pa je z diagonalnim strelom zaskrbel gostujočega vratarja Patricka Penza. Žoga je za pol metra zletela mimo vrat, a je pred tem zadela Phillippa Mweneja. Posredoval je Var, sodnik si je ogledal posnetek in pokazal na