Brazilija vendarle prekinila niz porazov

RTV Slovenija pred 9 dnevi  |  S. J.

Nogometaši Brazilije so v 7. krogu južnoameriških kvalifikacij za nastop na svetovno prvenstvo v Curitibi premagali Ekvador z 1:0 in s tem prekinili niz kar treh porazov v tem ciklusu.

Edini gol na stadionu Couto Pereira v Curitibi je v 30. minuti dosegel Rodrygo, član madridskega Reala. Brazilija je s tem skočila na četrto mesto. Prvih šest ekip se neposredno uvrsti na zaključni turnir, sedmouvrščeno pa bodo čakale dodatne kvalifikacije. Na vrhu so še vedno svetovni prvaki Argentinci, ki so dan prej brez poškodovanega Lionela Messija premagali Čile s 3:0. Zadnja tekma Suareza Reprezentančno slovo Luisa Suareza se ni končalo po njegovih željah,