Loka presenetljivo odščipnila točko Gorenju, Perić v zadnji minuti rešil Celjane

RTV Slovenija pred 8 dnevi  |  A. G.

Rokometaši Urbanscapa Loke in velenjskega Gorenja so se v prvem krogu Lige NLB razšli z neodločenim izidom 26:26. Gostitelji so pripravili veliko presenečenje proti aktualnim državnim prvakom.

Velenjčani so se boleči zaušnici izognili v zadnjih trenutkih. Po izenačenem prvem polčasu je v drugi polovici tekme kazalo na senzacionalno zmago izbrancev domačega trenerja Ivana Vajdla, ki so devet minut pred koncem imeli prednost treh golov (24:21). Ose so v razburljivi končnici minuto pred zadnjim zvokom sirene in minuti odmora trenerja Zorana Jovičića izenačile na 26:26 po golu Urbana Pippa. Gostitelji so v zadnji minuti imeli priložnost za zmago, strel