Norveški in Arsenalu skrbi povzroča poškodba kapetana Odegaarda

RTV Slovenija pred 8 dnevi  |  T. J.

Norveški nogometaši so v skupini B3 v Ligi narodov, v kateri je tudi Slovenija, z 2:1 premagali Avstrijce, toda zmaga je terjala velik davek, saj se je poškodoval odlični vezist Martin Odegaard.

Felix Myhre je na stadionu Ullevaal gostitelje popeljal v vodstvo v deveti minuti. Avstrijci so izenačili v 37. minuti, ko je bil uspešen Marcel Sabitzer, da so tri točke ostale v Oslu, pa je v 80. minuti poskrbel Erling Haaland. Še predtem je Norveška ostala brez kapetana, saj je Odegaard po dvoboju s Christophom Baumgartnerjem v bolečinah zapustil zelenico. Kako huda je poškodba gležnja, še ni znano, se pa tako v reprezentanci kot v Arsenalu, pri katerem 25-letni