Olimpija utrdila vodstvo, hat-trick Vizingerja za Muro

RTV Slovenija pred 3 dnevi  |  To. G.

Olimpija v novi sezoni še naprej ne pozna poraza. V 8. krogu Prve lige Telemach je vodilna ekipa slovenskega prvenstva z 2:0 v gosteh ugnala Radomlje. Po lastniško-trenerskem pretresu je Mura s 4:0 gladko odpravila Primorje in se povzpela na drugo mesto.

V prvem polčasu tekme v Domžalah med skromnimi mlinarji in vodilnimi zmaji kljub razmerju poskusov strelov 7:3 (2:0 v okvir vrat) v korist Olimpije ni bilo golov. Ob izraziti premoči Ljubljančanov je najlepšo priložnost v 18. minuti imel Alex Blanco, a se je izkazal vratar Radomelj Emil Velić. Svojo priložnost so dočakale tudi Radomlje, a je napadalec Nino Kukovec iz dobrega položaja meril tik mimo vrat gostov. Na začetku drugega polčasa so Radomlje imele nekaj