Visoka zmaga Krima nad danskimi podprvakinjami

RTV Slovenija pred 3 dnevi  |  M. L.

Rokometašice Krima Mercatorja so dobile tudi drugo tekmo v Ligi prvakinj. Prvič so igrale na domačem terenu, v Stožicah pa so bile s 35:25 boljše od danskega Nykobinga.

Slovenske prvakinje so pred tednom dni s precej sreče zmagale v Koprivnici, na prvi domači tekmi v sezoni pa so zaigrale veliko bolje in zanesljivo premagale danske podprvakinje. Čez teden dni se bodo v Romuniji pomerile z Glorio Bistrito. Po seriji tehničnih napak in zgrešenih strelov na obeh straneh je gostujoči trener Jakob Larsen pri zaostanku 1:2 v osmi minuti zahteval minuto odmora. Kratek premor je bolj ustrezal krimovkam, ki so po golih Alje Varagić in