Butker ob izteku časa razveselil navijače Kansasa

RTV Slovenija pred 2 dnevoma  |  S. J.

Nogometaši Kansasa so v derbiju 2. tedna Lige NFL po zelo izenačeni tekmi premagali Cincinnati s 26:25. Odločilne točke je za prvake ob izteku časa prispeval Harrison Butker, ki je z 51 jardov zadel prosti strel.

Cincinnati je vodil večji del tekme, a nikoli več kot za šest točk, s to razliko je odšel na odmor, ko je Evan McPherson zadel še tretji prosti strel v uvodnem polčasu. Domači zvezdnik Patrick Mahomes je ob dveh podajah vrgel tudi dve prestreženi podaji. Pri drugi zmagi v sezoni je pomagala tudi obramba, ki je na začetku zadnje četrtine podrla gostujočega podajalca Joeja Burrowa, žoga se je znašla na tleh, Chamarri Conner jo je pobral in z njo pretekel 38 jardov za