Rodgers blestel pred svojimi navijači, Patriotsi brez moči

RTV Slovenija pred eno uro  |  S. J.

Aaron Rodgers je prvič po poškodbi zaigral pred svojimi igralci in blestel v uvodni tekmi 3. tedna Lige NFL. Njegovi NY Jetsi so namreč suvereno odpravili divizijskega tekmeca New England s 24:3.

Gostitelji so v vsaki od prvih treh četrtin dosegli po en zadetek, v zadnji pa dodali še tri s prostim strelom Grega Zuerleina za končni izid tekme. Patriotsi so edine točke dosegli ob koncu prvega polčasa, ko je Joey Slye znižal na 14:3. Tekma je bila popolnoma enostranska, o čemer še najbolj priča število osvojenih jardov (400:139) in prvih poskusov (27:11). Aaron Rodgers je bil zelo razpoložen, saj je podal za dva zadetka, večina njegovih podaj pa je našla