Zorman s Slovanom za gol premagal svoje nekdanje varovance

RTV Slovenija pred eno uro  |  T. O.

V derbiju 3. kroga državnega rokometnega prvenstva je Slovan, ki ga vodi Uroš Zorman, s 30:29 premagal Trimo Trebnje. S šestimi goli sta bila najboljša strelca gostiteljev David Kovačič in Kenan Pajt, za Trimo pa je deset golov dosegel Vid Miklavec.

Tekma je bila precej izenačena. V 42. minuti je Darko Cingesar Trimo popeljal v vodstvo z 19:20, Slovan pa je nato odigral nekaj kakovostnih minut in v 50. minuti po golu Kovačiča povedel s 25:22. Nebojša Bojić je v vratih Slovana ustavil osem od 37 strelov, medtem ko je pri Trimu Urban Lesjak zbral devet obramb. LIGA NLB, 3. krog CELJE PIVOVARNA LAŠKO - URBANSCAPE LOKA 26:22 (13:12) Perić in Makuc po 6; Batagelj 6. LL GROSIST SLOVAN - TRIMO 30:29 (14:14) Pajt in