Alaves ob koncu ogrozil predtem gladko zmago Madrida

RTV Slovenija pred 10 urami  |  To. G.

80 minut je Real Madrid vladal zelenici, povedel že v prvi minuti, prvi izjemni gol v dresu belih je zabil Mbappé, na semaforju je bilo že 3:0. Vendar Alaves se ni predal, zabil dva hitra gola in grozil z izenačenjem, na koncu pa je Madrid slavil s 3:2.

Torkov nogometni večer na Santiagu Bernabeu je dolgo spominjal na domačo zabavo. Vinicius Junior je s preigravanjem med prodorom in nesebično podajo omogočil lahek gol Lucasa Vazqueza ob izteku prve minute. V 40. minuti je po dvojni podaji z Judom Bellinghamom svoj sloves nogometnega čarovnika potrdil Kylian Mbappe. Njegov sedmi gol v devetem nastopu v belem je bil doslej najlepši. Na začetku drugega polčasa je Vazquez v ogenj poslal Roydrga, ki je po prodoru po