Rezervist Alvarez v zadnji minuti rešil Atletico v Vigu

RTV Slovenija pred eno uro  |  A. G.

Nogometaši madridskega Atletica so na zadnji tekmi 7. kroga španskega prvenstva odnesli vse tri točke iz Viga (0:1). Celta se je odlično upirala, a klonila v zadnji minuti, ko je zadel Julian Alvarez.

Gostitelji so bili pred 21.530 gledalci na stadionu Balaidos boljši tekmec v prvem polačsu. Iago Aspas je zapretil dve minuti pred odmorom, a se je izkazal Jan Oblak. Madridčani niso niti enkrat streljali na vrata Celte do odmora. V 58. minuti je Borja Iglesias iz ugodnega položaja streljal z glavo, a znova je bil Oblak na pravem mestu. Atletico je prvi strel v okvir vrat sprožil deset minut pred koncem, ko je poskusil rezervist Rodrigo Riquelme. Vratar Celte