Rezervist Tučić v 91. minuti zagotovil zmago Bravu nad Celjem

RTV Slovenija pred 6 minutami  |  T. O., S. J.

Nogometaši Brava so pripravili presenečenje v 10. krogu Prve lige. V Stožicah so s 3:2 premagali Celje, zmagoviti gol je v 91. minuti dosegel Milan Tučić.

Bravo je povedel v 16. minuti, ko je Matej Poplatnik zanesljivo izveel 11-metrovko. Sodnik je na belo točko pokazal, ker je Marco Dulca v kazenskem prostoru storil prekršek prav nad Poplatnikom. V 23. minuti je Celje izenačilo - Svt Sešlar je izvedel kot, najvišje v kazenskem prostoru pa je skočil David Zec, ki je zadel z glavo. Poplatnik je v 78. minuti streljal od blizu, vratar Celja je sicer branil, toda žoga se je odbila od prečke pred vrata, kjer je bil Milan