Šeško v četrt ure potopil Augsburg, Leverkusen izvlekel točko v Münchnu

RTV Slovenija pred eno uro  |  D. S. M.

Benjamin Šeško je junak Leipziga za zmago nad Augsburgom, dosegel je uvodna dva gola, njegovo delo pa sta dokončala Lois Openda in Xavi Simons (4:0). Na derbiju 5. kroga sta Bayern in Bayer Leverkusen remizirala (1:1).

Težko pričakovan obračun nemških velikanov je postregel s precej taktično predstavo brez tveganj in z dvema lepima zadetkoma. Bayern je bil za razred boljši tekmec, aktualni prvaki so se le branili in z veliko sreče zdržali vseh 97 minut. Bavarci so imeli 18 strelov, gostje le tri. Ogromno razlika je bila tudi v posesti žoge (69:31 %). Andrich unovčil edino priložnost prvakov na tekmi Prvi so se razveselili gostje v 31. minuti, ko je Bayern z nesporazumom v obrambi