Napet madridski derbi končan brez zmagovalca

RTV Slovenija pred eno uro  |  T. O.

V 8. krogu španskega prvenstva sta se v madridskem derbiju Atletico in Real razšla brez zmagovalca (1:1). Na vrhu lestvice je kljub prvemu porazu v sezoni še vedno Barcelona.

Mreži sta v prvem polčasu mirovali, goste je v 64. minuti v vodstvo popeljal Eder Militao. Luka Modrić je izvajal prosti strel, žogo je poslal na levo stran, kjer jo je sprejel Vinicius Junior, poslal jo je v središče kazenskega prostora, kjer jo je sprejel Militao in jo z osmih metrov pospravil mimo Jana Oblaka. Igra je nato potekala le nekaj minut. Nekateri navijači so namreč na igrišče začeli metati predmete, proti gostujočemu vratarju Thibautu Courtoisu je