Olimpija strla Pustertal za najboljši start sezone

RTV Slovenija pred 1 dnevom  |  To. G.

Četrta tekma in četrta zmaga Olimpije! Po 40 minutah brez golov v Hali Tivoli se je napadu zmajev le odprlo na začetku zadnje tretjine. Dva gola v dveh minutah sta bila dovolj za minimalno zmago nad neugodnim Pustertalom z 2:1.

Po željah se odvija začetek nove sezone Olimpije v razširjenem avstrijskem hokejskem prvenstvu. V četrtem krogu so zeleno-beli hokejisti iz Ljubljane slavili še četrtič, kar je najboljši start, od kar igrajo v Ligi Ebel oziroma zdaj Ligi Icehl. Pustertal je bil lani v dodatnem razigravanju za vstop v končnico usoden za Olimpijo, zdaj pa so znova dokazali, kako trd oreh so. Kljub razmerju v strelih 47:27 v korist Olimpije je pri gostih iz Južne Tirolske blestel