Havertz in Saka potopila PSG, visoke zmage Borussie, Barcelone, Interja in Cityja

RTV Slovenija pred eno uro  |  R. K.

Z goloma Kaia Havertza in Bukaya Sakaja v prvem polčasu je Arsenal v 2. krogu nogometne Lige prvakov z 2:0 premagal Paris SG. Najvišjo zmago večera je dosegla dotrmundska Borussia, ki je s 7:1 odpravila Celtic.

Presenečenj torkove tekme niso prinesle. Barcelona je Young Boysom nasula pet golov, štiri zadetke sta dosegla Manchester City proti Slovanu iz Bratislave in Inter proti Crveni zvezdi. Nemški prvak Bayer je z golom Victorja Bonifacea v 52. minuti ugnal Milan, ki je po dveh krogih še brez točke. Po torkovih tekmah je na vrhu Borussia, ki je že v prvem polčasu proti Škotom dosegla pet golov. Karim Adeyemi je do hat tricka prišel v 42 minutah. Še dva je zabil Serhou