V Guimaraesu tokrat brez celjske senzacije, Vitoria slavila s 3:1

RTV Slovenija pred 49 minutami  |  T. J., S. J.

Nogometaši Celja so neuspešno začeli Konferenčno ligo, saj so v prvem krogu na gostovanju izgubili proti Vitorii s 3:1. Portugalci so povedli že v sedmi minuti in suvereno zmagali.

Vsaj sodeč po posesti žoge je bila tekma bolj izenačena kot kaže končni izid, a gostitelji so z globinskimi podajami vnašali nemir v celjsko vrsto in s tremi goli suvereno osvojili prve tri točke. Oba kluba sta se v 2. krogu kvalifikacij tega tekmovanja pomerila lani, takrat so Celjani senzacionalno slavili po streljanju 11-metrovk. Najprej zadel Samu Gostitelji so povedli v 7. minuti, ko je bil natančen Samu. Akcijo je začel Kaio Cesar, ki je žogo dobil na sredini