Po dveh mesecih znova prvenstvena zmaga Radomelj

RTV Slovenija pred eno uro  |  T. O.

Kalcer Radomlje so za uvod 11. kroga Prve lige v Domžalah z 2:0 premagale Nafto 1903, ki je šesto gostujočo tekmo sezone še šestič izgubila. Mlinarji so z drugo zmago sezone na lestvici skočili pred Nafto, na osmo mesto.

Po razburljivem začetku tekme in nekaj zrelih priložnostih predvsem pred golom Nafte (v 12. minuti je Vuksanović že premagal Mauricia, vendar je na golovi črti žogo počistil Darko Hrka) je bilo treba na prvi zadetek čakati do 41. minute. Po podaji Malenška je bil v kazenskem prostoru hiter in spreten 20-letni Rok Štorman. V 76. minuti so Radomlje podvojile prednost. Stjepan Davidović je podal z leve strani, Gaber Dobrovoljc je dobro meril z glavo, a Žan Mauricio je