Domžalčani v sodnikovem dodatku do prve zmage v sezoni

RTV Slovenija pred 56 minutami  |  T. O.

Nogometaši Domžal so v 11. krogu Prve lige vendarle zmagali. Tri točke so odnesli iz Murske Sobote, potem ko so z golom v sodnikovem dodatku Muro ugnali z 1:0.

Mura tretjo tekmo zapored ni dosegla gola, a tokrat je ostala brez točke. V uvodnih minutah so bili nekoliko odločnejši Domžalčani, ki so dvakrat kar nevarno zagrozili v kazenskem prostoru, a sta Florijan Raduha in obramba dovolj dobro opravila svoje delo. Statistično sta bili ekipi bolj ali manj izenačeni v prvem polčasu, ki ni ponudil niti ene resne priložnosti, obe ekipi sta po enkrat merili v okvir vrat. Gostitelji so nekoliko odločneje začela drugi polčas,