Celjani na štajerskem derbiju unovčili igralca več; Olimpija - Koper 0:1

RTV Slovenija pred 49 minutami  |  T. O., T. J.

Nogometaši Brava in Maribora so v 11. krogu Prve lige drugič v sezoni izgubili. Ljubljančani so v gosteh klonili pred Primorjem (1:0), vijoličasti pa so v štajerskem derbiju izgubili s Celjem (1:2).

Aktualni prvaki so še drugič letos premagali Maribor. Znova z 2:1 in tako kot pred 18 dnevi so zmagoviti gol dali v izdihljajih dvoboja. Zdaj so se zavihteli na tretje mesto, za vijoličastimi zaostajajo še za točko. Uvodne minute so bile v Ljudskem vrtu povsem v znamenju gostiteljev, ki so povedli že v tretji minuti. Josip Iličić je podal iz kota, Luka Krajnc pa je z glavo dosegel prvenec v vijoličastem dresu. Matjaž Rozman bi pri zadetku lahko bolje posredoval, se