Maribor - Celje 1:0 (Krajnc 3.)

RTV Slovenija pred 37 minutami  |  T. O.

Za uvod pestrega nedeljskega dogajanja v Prvi ligi so nogometaši Primorja z 1:0 ugnali Bravo Kostel. Sledi štajerski derbi Maribor - Celje, nato pa še obračun Olimpije in Kopra.

Ker Mestni stadion v Ajdovščini nima reflektorjev, je moralo Primorje domače tekme na začetku sezone igrati v Novi Gorici, šele Olimpijo pa so prejšnjo soboto lahko gostili na svoji zelenici. V Ajdovščini so igrali zdaj še z drugo ljubljansko zasedbo. Bravo je v 2. krogu s 4:0 odpravil Primorje in tedaj začel niz neporaženosti, ki je trajal vse do naslednjega snidenja z Ajdovci. Ljubljančani so imeli v prvem polčasu rahlo pobudo, v 30. minuti pa so si priigrali