Štajerski derbi odločen v sodnikovem dodatku, poraz tudi Olimpije

Zurnal24 pred eno uro  |  Ig. K., STA

Nogometaši Celja so v 11. krogu Prve lige Telemach v gosteh premagali Maribor z 2:1 (0:1). Prvi poraz je v prvenstvu doživela Olimpija, ki jo je v Stožicah premagal Koper.

Nogometaši Celja so še drugič v sezoni ugnali Maribor. Čeprav začetek in celotni prvi polčas ni potekal po njihovih željah, saj so že v tretji minuti prejeli zadetek, v prvih 15 minutah pa bi lahko dobili še kakšnega, so v drugem prišli do preobrata. Veliko zaslug za to ima izključitev domačega igralca zvezne vrste Jana Repasa. Celjani so, potem ko so v 60. minuti dobili številčno premoč, povsem zagospodarili na igrišču, nizali priložnosti, dvakrat pa tudi zadeli v