Dončić na klopi opazoval uvodni poraz Dallasa

RTV Slovenija pred 5 urami  |  S. J.

Košarkarji Dallasa so na prvi pripravljalni tekmi pred začetkom sezone v Ligi NBA izgubili proti Memphisu s 121:116. Slovenski zvezdnik Luka Dončić pričakovano ni zaigral.

Tekma je bila izenačena do 106:106, nato je dobre štiri minute pred koncem Jaylenu Wellsu uspelo doseči koš pod prekrškom, zadel je še dodatni prosti met in Memphis ni več zaostajal. Pri zmagovalcih je Brandon Clarke dosegel 17 točk, Jake LaRavia pa jih je dodal 14. Prvi zvezdnik Ja Morant si je v drugi četrtini poškodoval gleženj, v drugem polčasu je najprej nameraval zaigrati, a si je nato premislil. "V redu sem, to je le pripravljalna tekma," je navijače