Pavlidis v 94. minuti šokiral Angleže na Wembleyju

RTV Slovenija pred 1 dnevom  |  A. G.

V Ligi narodov je v obračunu neporaženih ekip v skupini B2 Anglija na Wembleyju izgubila proti Grčiji z 1:2. Vangelis Pavlidis je v 94. minuti s svojim drugim zadetkom na tekmi poskrbel za veliko presenečenje.

Zmago so Grki posvetili danes umrlemu članu Panathinaikosa Georgeu Baldocku, ki je v še nepojasnjenih okoliščinah umrl v starosti 31 let. Začasni angleški selektor Lee Carsley je prejel pošteno klofuto, saj potrebuje uspehe, če želi podpisati pogodbo do konca svetovnega prvenstva leta 2026. Jack Grealish in Harry Kane sta poškodovana in nista bila v kadru. V 49. minuti je Konstantinos Kulierakis lepo prodrl in podal do Pavlidisa. Napadalec Benfice je z desno nogo