Iliriji zmanjkalo časa in moči za preobrat v Tivoliju

RTV Slovenija pred tremi urami  |  T. J.

Košarkarji Ilirije so v 3. krogu Lige OTP banka doživeli prvi poraz. Terme Olimia so bile v Tivoliju boljše z 79:75. Ekipi imata zdaj enak izkupiček dveh zmag in poraza.

Košarkarji iz Podčetrtka so dobro vstopili v novo sezono. Najprej so presenetili Krko, potem so tesno klonili v Domžalah, zdaj pa so dve točki odnesli še iz Ljubljane. V Tivoliju so pobudo prevzeli v drugi četrtini, ki so jo dobili s 25:11, v 14. minuti pa so prvič povedli z dvomestno razliko, potem ko so naredili serijo 9:0. Gostje so si priigrali že 18 točk naskoka, toda potem so varovanci Stipeta Modrića začeli topiti zaostanek. V 34. minuti so se približali na