Krka končala uspešen niz Slovenj Gradca

RTV Slovenija pred dvema urama  |  T. O.

Rokometaši Krke so v 7. krogu z 12 goli Leona Raša presenetili Slovenj Gradec v gosteh (27:31), medtem ko je Slovan brez večjih težav ugnal Urbanscape Loko (26:24).

V Slovenj Gradcu je bilo ob polčasu 14:14, Krka pa je po delnem izidu 1:5 povedla s 16:21. V 57. minuti je bilo že 23:29 in tekma je bila odločena. Jure Blaževič je ubranil 13 strelov, v napadu pa je bil neustavljiv Leon Rašo z 12 zadetki. Pri Slovenj Gradcu, ki v novi sezoni ni poznal poraza od uvodnega kroga, je Rok Cvetko ob le 50-odstotni uspešnosti dosegel sedem golov. Slovan ohranjal lepo prednost z začetka tekme Slovan je na Kodeljevem dobro odprl tekmo,