Pastrnak v podaljšku usoden za Los Angeles

RTV Slovenija pred eno uro  |  To. G.

Po štirih zaporednih zmagah v Bostonu je Los Angeles le doživel poraz v TD Gardnu, a vsaj s tolažilno točko. Redni del se je končal z 1:1, v četrti minuti dodatka pa je odločil David Pastrnak. Anže Kopitar je ostal pri treh golih z uvodne tekme v Buffalu.

Sobotna matineja v Ligi NHL je postregla z dvobojem Boston – Los Angeles. Na prejšnjih osmih medsebojnih soočenjih je vselej slavila gostujoča ekipa, tokrat pa se je nenavadni niz le prekinil. V prvem delu so bili podjetnejši Kosmatinci, v nadaljevanju pa so vajeti prevzeli Kralji. Pobudo so Kalifornijci kronali v 26. minuti, ko je po silovitem pritisku Trevor Moore z desne strani našel pot v mrežo Jeremyja Swaymana (33 obramb na tekmi). Kingsi so nadaljevali