Zapravljena priložnost Hribarja v Linzu

RTV Slovenija pred dvema urama  |  D. S. M.

Na evropskem prvenstvu v namiznem tenisu za posameznike in dvojice so se v Linzu končali kvalifikacijski boji. Na glavnem turnirju bosta iz slovenske reprezentance med posamezniki igrala le Darko Jorgić in Deni Kožul, ki sta bila nanj neposredno uvrščena.

Peter Hribar, Brin Vovk Petrovski in Ana Tofant so obstali v izločilnih bojih. Na glavnem turnirju bo igrala še ženska dvojica Ana Tofant in Sara Tokić, ki je bila uspešna v kvalifikacijah, medtem ko bo Jorgić v moških dvojicah igral s Hrvatom Tomislavom Pucarjem, Kožul pa s Hribarjem. V kvalifikacijski skupini 30 je Peter Hribar osvojil prvo mesto. V zadnjem dvoboju je bil s 3:0 boljši še od Izraelca Natanela Abramova. V odločilni tekmi za uvrstitev na glavni