Cedevita Olimpija slab prvi polčas "nadgradila" s še slabšo tretjo četrtino

RTV Slovenija pred 10 minutami  |  T. O.

Cedevita Olimpija je v Laktaših pustila slab vtis in v 5. krogu Lige ABA proti Igokei izgubila z 91:76. Že v prvem polčasu je imela 16 točk zaostanka, dokončno pa obupala v tretji četrtini, ko so gostitelji povedli za več kot 20 točk.

V prvih 20 minutah je pri Olimpiji spet škripalo v obrambi, težave je povzročal predvsem krilni center Boriša Simanić (16 točk, od tega trojke 4/6), ki je imel pred dobrim letom na SP-ju poškodbo, zaradi katere so mu morali odstraniti ledvico. V 16. minuti so gostitelji povedli s 50:34, sledilo pa je osem zaporednih točk Olimpije, ki je imela tako ob polčasu zelo znosnih 6 točk zaostanka. Devin Robinson je do odmora dosegel 17 točk (12 v prvi četrtini). V tretji