Payton se je ob vrnitvi v New Orleans veselil visoke zmage Denverja

RTV Slovenija pred eno uro  |  S. J.

Nogometaši Denverja so v uvodni tekmi 7. tedna Lige NFL v gosteh visoko premagali New Orlenas s 33:10. To je bila zmagovita vrnitev Seana Paytona, trenerja Broncosov, ki je pred leti Svetnike popeljal do Super Bowla.

Tekač Javonte Williams se je v drugi in tretji četrtini dvakrat prebil v končno cono, vmes pa je Will Lutz pridno zadeval s prostih strelov, tako je bilo pred zadnjo četrtino že 26:3. Ko pa se je Cody Barton ob koncu tekme dokopal do izgubljene žoge in z njo pretekel 52 jardov, je Denver vodil že s 33:3. Dobro minuto pred koncem je edini zadetek za gostitelje dosegel Cedrick Wilson Jr. in zgolj lepotno popravil izid. "Priznam, težko se je bilo vrniti, ker me na New