Colorado v podaljšku končno do prve zmage nove sezone

RTV Slovenija pred 39 minutami  |  To. G.

Na peti tekmi nove sezone je Colorado le prišel do prve zmage, za kar pa je proti Anaheimu potreboval podaljšek in kar 49 strelov za končnih 4:3. Na drugi strani je Winnipeg dobil še četrto tekmo, potem ko je z 8:3 premagal San Jose.

Colorado je popolnoma nadigral Anaheim, pri katerem pa je v vratih blestel Lukas Dostal, ki je večer končal s 45 obrambami. Racmani so v Denverju povedli z 2:0, nato so se dolgo le branili. Plaz je povedel s 3:2 v 52. minuti, ko je že četrti gol sezone dosegel Ross Colton. Vendar Anaheimu je v zadnjih sekundah uspel veliki met, Troy Terry je 13 sekund pred koncem izsilil podaljšek z izenačenjem na 3:3. V zadnji minuti podaljška je nato s samostojno akcijo odločil