Reims po porazu padel na šesto mesto

RTV Slovenija pred eno uro  |  S. J.

Slovenski strateg na klopi Reimsa Luka Elsner je doživel drugi poraz v tej sezoni francoske lige. V 8. krogu je Reims v gosteh pri Auxerru izgubil z 1:2. Toulouse Mihe Zajca pa je proti Angersu igral 1:1.

Reimsu se na gostovanju pri Auxerru ni izšlo po željah, ekipa Luke Elsnerja, ki ima zdaj štiri zmage in po dva neodločena izida ter poraza, je tako prekinila niz neporaženosti. Za domače je najprej v 16. minuti zadel Sinaly Diomande, v 36. je Jubal zapravil najstrožjo kazen, v 52. pa je prednost podvojil Hamed Junior Traore. Čisto ob koncu tekme je zaostanek Reimsa zmanjšal Keito Nakamura. Toulouse Mihe Zajca, ta je začel v prvi postavi in igral do 73. minute, se