Sinner v žep pospravil največji ček v zgodovini tenisa

Zurnal24 pred 10 urami  |  Ž. J., STA

Prvi igralec sveta Jannik Sinner je zmagovalec ekshibicijskega teniškega turnirja v Savdski Arabiji, potem ko je v finalu premagal Carlosa Alcaraza. V dvoboju za tretje mesto je bil Novak Đoković boljši od Rafaela Nadala.

Italijanski teniški as Jannik Sinner je zmagovalec ekshibicijskega turnirja v Savdski Arabiji. V finalu je ugnal Španca Carlosa Alcaraza in si s tem prislužil ček v višini 5,52 milijona evrov. Na turnirju z nazivom "Six kings slam" je tretje mesto osvojil Novak Đoković, ki je v zadnjem medsebojnem obračunu premagal Španca Rafaela Nadala. Sinner je v finalu slavil s 6:7 (5), 6:3, 6:3 in prvič v sezoni ugnal Alcaraza, čeprav dvoboj zaradi ekshibicijske narave ne bo