Praznik v Kanalu se je razpletel brez presenečenja

RTV Slovenija pred 6 urami  |  T. O.

ACH Volley tudi po svoji četrti tekmi nove sezone državnega prvenstva ostaja brezhiben. V Kanalu je zmagal z 0:3, a vseeno je bil dvoboj z Alpacemom kar izenačen, saj so gostje osvojili 22, 23 in 22 točk v posameznem nizu.

Pri Ljubljančanih je Matej Kök dosegel 14 točk, tri z asi, 12 jih je dodal korektor Amir Golzadeh. Vid Ranc, ki je izstopal na uvodnih dveh tekmah (povprečje 25 točk), tokrat ni imel tako uspešnega večera, s 13 točkami je bil resda najučinkovitejši pri Alpacemu, a je zaključil le 12 od 30 napadov. Ob podpori 900 gledalcev so Kanalci v prvem nizu korak držali do 11. točke, nato so gostje s štirimi zaporednimi točkami ušli na 11:15. V drugem nizu so državni prvaki