Zvita podaja Kopitarja načela obrambo Anaheima

RTV Slovenija pred dvema urama  |  R. K.

Vse do zadnje tretjine sta mreži mirovali, potem pa so zadeli Adrian Kempe, Alex Laferriere, Kevin Fiala in Mikey Anderson in hokejisti Los Angelesa so v sosedskem obračunu Lige NHL premagali Anaheim s 4:1.

Anže Kopitar je zvito podal od ograde pri uvodnem zadetku Kempeja v 44. minuti za svojo peto podajo v sezoni. Ryan Strome je bil strelec zadetka za gostitelje 1:46 pred koncem, a sta nato v razmiku 31 sekund v prazno mrežo zadela Fiala in Anderson. Rus Vladislav Gavrikov je bil podajalec pri dveh golih. Vratar David Rittich je zaustavil 15 strelov, precej več dela je imel Lukas Dostal, ki je zbral 34 obramb. Kralji so slavili drugič zapored in bodo serijo sedmih