Tomaževič v podaljšku odločil dvoboj prestolnic

RTV Slovenija pred 25 minutami  |  R. K.

Hokejisti Olimpije so v enajstem krogu Lige IceHL v Tivoliju po podaljšku z 2:1 premagali Dunaj. Srečanje je v drugi minuti dodatka odločil Blaž Tomaževič.

Pred 1422 gledalci sta mreži mirovali do 50. minute, ko je ob igralcu več na ledu prvi gol na tretji tekmi za zmaje dosegel Rudolf Červeny. Čeh je po podaji Bineta Mašiča sprožil nizek diagonalni strel z leve strani in premagal gostujočega vratarja Sebastiana Wraneschitza. Gostje so izenačili dobre tri minute pred koncem rednega dela. Protinapad je kronal Zane Franklin. Odločitev je padla v 70. sekundi podaljška, ko je Tomaževič ukradel plošček tekmecu, prišel sam