Vegasova lekcija Kraljem iz učinkovitosti

RTV Slovenija pred 50 minutami  |  To. G.

Hokejisti Los Angelesa so doživeli visok poraz pri Vegasu z 1:6, četudi je bilo razmerje strelov 32:30 za Kralje. Negostoljubni Zlati vitezi so tekmo odprli z dvema power-play goloma in so nato v nasprotju z LAK-om s pridom izkoriščali svoje priložnosti.

Tomaš Hertl in Mark Stone sta izkoristila igro z igralcem več v 10. in 14. minuti, v nadaljevanju si Los Angeles ni več privoščil izključitve, a zaostanek je bil že usoden. Kralji sami niso izkoristili niti ene izmed treh iger z igralcem več, gol upanja jim je s prvencem vlil Warren Foegele v zadnji minuti druge tretjine. A v zadnji tretjini je Vegas zabil še tri gole, Čeh Hertl svojega drugega za skupno kar štiri točke na tekmi in na koncu so Golden Knights